ذکر ایام هفته

ذکر روز سه شنبه:


یا ارحم الراحمین

حدیث هفته

حضرت زهرا (س) می فرماید:

حدیث هفته

کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ، برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد.

علاءالدین بروجردی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به اینکه حرکت اصولگرایان در انتخابات پیش رو باید به سمت وحدت باشد، اظهار کرد: وحدت یک سنت الهی است و بیشترین پیروزی‌ها در وحدت نهفته است.

وی افزود: اگر بخواهیم هرچه سریع‌تر به هدف‌ها و دستاوردهای چشم‌انداز انقلاب اسلامی در آینده دست پیدا کنیم، اصولگرایان باید در حمایت از یک کاندیدای واحد به وحدت برسند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دو طیف سیاسی دیگر انتخابات ادامه داد: دو طیف سیاسی اصلاح طلبان و جریان انحرافی در هر صورت باید گزینه منطقی را برای انتخابات پیشنهاد کنند که بتواند از فیلتر شورای نگهبان گذر کند.

بروجردی بابیان اینکه جریان انحرافی باید بعد از یک ارزیابی دقیق از خود وارد صحنه شود، تاکید کرد: ملت ما یک ملتی با شکوه و با ضریب هوش سیاسی بالا هستند و این مردم همیشه در صحنه به کسی رای می‌دهند که با اقتدار سیاست‌های رهبری را در کشور، منطقه و جهان اعمال کند.

 

دکتر محمد بیستونی

news

ریاست هیئت مدیره موسسه قرآنی تفسیر جوان و گروه موسسات قرآنی تابعه .
ایشان مولف، محقق، ناظر یا گردآورنده  حدود 1000 عنوان کتابهای تفسیر ترتیبی و موضوعی قرآن کریم است. که 600 عنوان آن چاپ شده است و چهارصد عنوان دیگر بر روی سایت موسسه و یا در مسیر چاپ و نشر می باشند.

کارگاههای تخصصی

این کارگاهها با هدف شناخت معارف قرآنی و انس با قرآن برای مخاطبین نوجوان و جوان و سایر علاقمندان برگزار می شود ولی برای تالیف آثار پژوهشی قرآنی نیاز به انجام مقدمات و مطالعات و توانمندیهای مفصلی می باشد که در کارگاههای آمورشی، پژوهشی مذکور شرح داده می شود.